vbranding.pl

Blog tematyczny o finansach i ekonomii

Biznes

Client Success w agencji e-commerce – czym się zajmuje?

Client Success w agencji e-commerce – czym się zajmuje?

Stale rosnąca konkurencja w e-commerce sprawia, że coraz częściej sklepy internetowe muszą stosować bardzo przemyślany i dopracowany marketing, aby można było odnieść sukces. Z tego powodu każdy sklep internetowy, który chce zwiększać sprzedaż i docierać do nowych klientów prędzej czy później zaczyna działać nie tylko w mediach społecznościowych, ale również dba o seo strony, regularny newsletter i wiele innych rzeczy. Trudno jednak nad tym zapanować bez doświadczenia w social commerce i content marketingu, dlatego coraz więcej dużych sklepów internetowych decyduje się na współpracę z doświadczoną agencją e-commerce.

  1. Agencja e commerce dla wymagających klientów
  2. Jak rozwijać sklep internetowy?
  3. Pomoc dla sklepu internetowego

Dzięki skorzystaniu z oferty tego typu firm można znacznie ułatwić działania marketingowe, a przede wszystkim uzyskać najlepsze efekty. Dzięki temu, że pracownicy agencji mają zazwyczaj wieloletnie doświadczenie i wiedzą, jak współpracować ze sklepami internetowymi niezależnie od branży, dobra agencja e commerce może uzyskać nieporównywalnie lepsze efekty niż pracownicy zatrudnieni na etacie, którzy nie wiedzą, jak ustawić Facebook Ads, jakie projekty graficzne przyciągną uwagę potencjalnych klientów lub w jaki sposób wykorzystać zakupy Google, aby zwiększyć współczynnik konwersji.

Agencja e commerce dla wymagających klientów

Firmom, które nie chcą ryzykować, że trafią na nieodpowiednią agencję, która nie będzie mogła zapewnić wsparcia i sprawić, że sklep internetowy zdobędzie i utrzyma wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych, można polecić jedną ze sprawdzonych agencji. Dobrym wyborem jest agencja e-commerce https://harbingers.io/, która doskonale orientuje się w najnowszych trendach, dzięki czemu może zapewnić wsparcie w kreowaniu wizerunku i podpowiedzieć, jak najlepiej wykorzystać media społecznościowe, aby zwiększyć sprzedaż internetową. Zatrudnieni tu certyfikowani specjaliści od e marketingu mogą poprawić poziom sprzedaży. Jednocześnie klient może uzyskać wsparcie specjalisty, który pracuje jako Client Success.

Jak rozwijać sklep internetowy z Client Success?

Wspomniany Client Success (czasami określany jako Customer Success) to osoba, której działania charakteryzują się proaktywnością. Przykładowo, jeżeli sklep internetowy korzysta z programów lojalnościowych, to specjalista może bez wcześniejszego proszenia zaproponować lepsze grafiki, które w większym stopniu pasują do twojej firmy. Taka osoba doskonale zna biznes konkretnego klienta, dzięki czemu może zawsze proponować najlepsze rozwiązania dopasowane do danego biznesu. Zwiększa to oczywiście skuteczność wszystkich działań marketingowych prowadzonych w sklepie internetowym. Wybierając agencję e marketingu, która zapewnia doradztwo Client Success, można osiągnąć sukces w internecie. Nie trzeba zresztą specjalnej wiedzy, aby można było samemu dojść do wniosku, że działania dedykowanego opiekuna, który zna się na ecommerce i rozumie model biznesowy klienta przyniesie więcej korzyści niż wybór usługi, która zawsze realizowana jest w taki sam sposób, niezależnie od rzeczywistych potrzeb klienta i specyfiki branży. 

Pomoc dla sklepu internetowego

Wspomniana agencja e-commerce może pomóc we wszelkiego rodzaju pracach nad sklepem internetowym, opracowaniu kampanii marketingowej, zadbać o pozycjonowanie i wykonać w imieniu klienta wiele innych działań. Dzięki temu klienci mogą skupić się na prowadzeniu firmy. Aktualną ofertę agencji można znaleźć na jej stronie internetowej.

Udostępnij