vbranding.pl

Blog tematyczny o finansach i ekonomii

Biznes

Biuro rachunkowe Poznań – firma BILANS

Biuro rachunkowe Poznań – firma BILANS

Jako biuro rachunkowe Poznań w imieniu zlecającego wykonujemy usługi w zakresie rachunkowości oraz dokumentacji płacowej i kadrowej. W zakresie tych usług znajduje się również wykonanie ewidencji VAT, sporządzenie i wysyłka deklaracji JPK V7, wyliczanie składek ZUS, przygotowanie deklaracji ZUS DRA, wystawienie deklaracji VAT UE, rozliczanie amortyzacji majątku oraz kosztów pojazdu. Dodatkowo posiadamy szerszy zakres usług i nie ograniczamy się jedynie do współpracy księgowej, bowiem doradztwo podatkowe dba o najkorzystniejsze decyzje wobec przedsiębiorstw.

Biuro rachunkowe – Poznań – Odrobina historii

Nasze biuro rachunkowe Poznań istnieje od ponad 30 lat. Dzielimy się z klientami swoją wiedzą, ale również przy stałej opiece doradców podatkowych dbamy o najlepsze postanowienia podatkowe swoich klientów. Obsługujemy niemal 400 podmiotów gospodarczych w Polsce oraz w całej UE, co świadczy o naszej rzetelności i profesjonalizmie. Przekonanie o jasno sprecyzowanych wartościach to świadomość konkretnych i uporządkowanych celów. Darzymy się zaufaniem oraz wspieramy w dążeniu do realizacji celów. Mamy nieszablonowe podejście do każdego klienta, co gwarantuje sukces mając na uwadze jego specyficzne potrzeby. Codzienne przyswajanie wiedzy oraz edukacja doradców podatkowych wspomaga działalność naszego biura rachunkowego dzięki zdobytych kwalifikacji.

Oferta biura rachunkowego z Poznania

Posiadamy w ofercie nie tylko szeroki zakres usług, ale także dużo pozytywnych opinii swoich klientów – potwierdzona kompetencja, fachowe podejście, rzetelna pomoc przy zagadnieniach związanych z księgowością – świadczą o ugruntowanej pozycji naszej Kancelarii Doradcy Podatkowego. Zalety, takie jak elastyczne podejście do klienta, profesjonalizm w relacjach biznesowych oraz rzetelność prowadzenia ksiąg rachunkowych to dodatkowe atuty tego biura rachunkowego na poznańskim rynku. Potwierdzenie wieloletniego doświadczenia można znaleźć w ogromnej wiedzy, jaką posiadają nasi doradcy podatkowi na temat zawiłości przepisów prawno-skarbowych. Ponadto biuro rachunkowe poznań cechuje się sprawnością w działaniu, terminowością, a także profesjonalnym doradztwem. W zakresie funkcjonalności naszego biura rachunkowego znajduje się: audyt podatkowy przedsiębiorstwa, dokumentacja cen transferowych, doradztwo podatkowe dla nowego przedsiębiorcy, doradztwo podatkowe online, prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowej, kadry, płace oraz rozliczenia z ZUS, rozliczenia z PFRON. Szeroki zakres działań świadczy o usługach na najwyższym poziomie, a doradcy podatkowi cechują się gotowością do pomocy.

Biuro rachunkowe, a doradca podatkowy

Biuro rachunkowe Poznań to zespół wyspecjalizowanych specjalistów, na których spoczywają finanse klienta. Dodatkowo grono pracowników udziela porad prawnych, optymalizacji podatkowej firmy, a także wyjaśnia wszelkie zawiłości. Doradcy podatkowi prowadzą również księgi handlowe, deklaracje oraz zeznania. Dzięki naszej fachowej pomocy możliwe jest rzetelne uzupełnienie dokumentacji podatkowej oraz wywiązywanie się z terminów. Oferujemy stałą opiekę podatkową oraz konsultacje podatkowe. Wykonujemy opinie, analizy, przeglądy oraz inne ewidencje do celów podatkowych, jak również zapewnia wsparcie w tym zakresie. Doświadczony zespół ekspertów doradza przedsiębiorcom w zakresie majątku oraz analizowaniu konsekwencji podatkowych. Proponujemy skuteczne strategie. W związku z dynamiczną modyfikacją prawa podatkowego doradztwo podatkowe ma istotne znaczenie w prowadzeniu każdej firmy. Reprezentujemy przedsiębiorców i osoby fizyczne na każdym etapie, oferujemy pomoc w sprawach podatkowych oraz dostosowanie działalności firm do nowych wymogów. Specjalizujemy się w międzynarodowych działaniach podatkowych w zależności od prowadzonej działalności. Konsultacje, które mają na celu poznanie zakresu prowadzonej czynności przedsiębiorcy, dzięki czemu oferta skierowana jest indywidualnie do każdego z nich. Doceniamy wartość firm polskich oraz zagranicznych, dlatego biuro rachunkowe BILANS Poznań jest do Państwa dyspozycji.

Udostępnij