Identyfikacja

Wykreujemy Ciebie i Twoją firmę - stworzymy spójną identyfikację, dzięki któej wyróżnisz się na tle konkurencji. 

Web design

Projektujemy i wdrażamy funkcjonalne strony internetowe według najnowszych trendów - z nami na dobre zadomowisz się w sieci! 

Sklepy internetowe

Tworzymy użyteczne sklepy internetowe. Łatwość użytkowania, przejrzysty design i przemyślane ułożenie funkcjonalności sprawiają, że użytkownicy sieci chętnej wracają. 

Aplikacje

Projektujemy indywidualne aplikacje mobilne - jeśli potrzebujesz oprogramowania działającego na urządzeniach mobilnych, zaufaj naszym programistom. 

Aplikacje na których pracujemy budzą wszechobecny podziw.

Komunikacja

Asana, Slack, Google Doc.

Pracujemy zespołowo korzystając z Asany, komunikację wspieramy aplikacją Slack i bazujemy na bazach danych, które zbieramy w Google Doc. Jesteśmy w ciągłym kontakcie, dzięki czemu nasze projekty są opracowywane jednocześnie przez cały zespół. 

UX & makietowanie

MockFlow, Adobe Experience Design

Do etapu makietowania używamy programu MockFlow oraz Adobe Experience Design. Dzięki temu mamy pewność, że makiety, które przygotujemy będą profesjonalne i staną się bazą do dalszego etapu - etapu projektowania. 

Web Design

Adobe Photoshop, Adobe Illustrator

Projekty graficzne powstają na bazie makiet zaakceptowanych przez klienta. Nasi graficy dokładają wszelkich starań, aby projekty, które tworzą były zgodne z najnowszymi trendami, świeże i spójne z wizerunkiem marki. Korzystamy z Adobe Photoskop oraz Adobe Illustrator. 

Print

Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Corel

Dopełnieniem funckcjonalnej strony internetowej jest identyfikacja wizualna - oprócz strony, projektujemy materiały promocyjne oraz reklamowe. Nasi graficy dbają o to, aby identyfikacja była utrzymana w klimacie strony internetowej, dzięki czemu możemy wypuścić w świat pełen projekt - gotowy do podbicia świata i/lub konkurencji.