Sklep internetowy
Dobre Narty

  • Zadanie

    Web Design

  • Rok

    2017

  • Klient

    Dobre Narty

Sklep internetowy, w którym sprzedawane są narty wraz z akcesoriami do uprawniania sportów zimowych. Oprócz sprzedaży detalicznej, sklep posiada również zakładkę sprzedaży hurtowej. Dzięki temu zakupy może zrobić zarówno klient indywidualny jak i hurtowy. 

W pełni funkcjonalna strona internetowa, która krok po kroku prowadzi użytkownika przez proces decyzyjno-zakupowy wraz z integracją magazynu. 

Makietowanie

Podczas etapu makietowania sklepu internetowego skupiliśmy się na jak najlepszym ułożeniu produktów, aby proces decyzyjny był logiczny i spójny dla użytkownika sieci. Powstał użyteczny i w pełni funkcjonalny projekt, w którym w wyraźny sposób wyróżniliśmy podział na kategorie produktowe.Układ strony jest minimalistyczny i pozbawiony zbędnych elementów, które powodują chaos. 

Projektowanie graficzne

Projekt sklepu internetowego Dobre Narty to przejrzysty i łatwy w obsłudze sklep internetowy. Ze względu na kolorowe zdjęcia produktów, tło, oraz kolorowe elementy strony są stonowane i nie wybijają się na pierwszy plan.

Dla pasjonatów sportów zimowych liczy się przede wszystkim wyraźne zdjęcie produktu, którym jest zainteresowany, bogaty opis i jasno przedstawione parametry. Odcienie beżu i szarości są idealną bazą do przestawienia produktów. Nie odciągają uwagi od najważniejszego, czyli asortymentu. Użycie prostego fontu sprawia, że uwaga klienta nie jest rozpraszana. 

Aby sklep działał poprawnie, potrzebna była integracja z magazynem głównym, dzięki czemu praca z platformą jest łatwa i przyjemna, a wymiana danych pomiędzy magazynem a sklepem działa bez zastrzeżeń. 

Kolor

Typografia

Wersja mobilna

Strona w wersji mobilnej jest tak samo funkcjonalna jak w wersji klasycznej - mimo mniejszych rozmiarów i innego rozmieszczenia, nie straciła na użyteczności.

Z poziomu telefonu komórkowego lub innego urządzenia mobilnego, można z łatwością nabyć produkt, rozejrzeć się po sklepie i wyszukać wszystkie informacje, jakich potrzebujemy. Minimalistyczny design działa na plus, ponieważ w wersji mobilnej przedstawione są tylko najważniejsze elementy, które ułatwią użytkownikowi sieci podjęcie decyzji odnośnie zakupów. 

 

iOS 11

Android